BAŞKAN ÇERÇİ TEŞKİLATLARLA BULUŞTU

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Yunusemre ve Şehzadeler ilçe teşkilatları ile bir araya geldi. 4 yıllık çalışmalarını partililere anlatan Başkan Çerçi, “Yunusemre Belediyesi olarak Manisa’nın batıya açılan penceresi olan ilçemizi geleceğe hazırlıyoruz” diye konuştu.

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Yunusemre ve Şehzadeler ilçe teşkilatı üyelerini Yunuspark’ta düzenlenen programda ağırladı. Programa AK Parti Yunusemre İlçe Teşkilatı Başkanı Fatih Katıöz, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Yunusemre Belediye Meclis Üyeleri Arif Alkan, Veli Doğdu ve teşkilat yönetimi katıldı. Programda konuşan AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz, programı düzenleyerek teşkilatları bir araya getiren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür etti. Katıöz yaptığı konuşmada, “Bizi buluşturan belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizler bir olarak çalışmalıyız. Amacımız aynı İnşallah. Birlik olduğumuzda aşamayacağımız problem yok” dedi. AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç ise yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkan Çerçi’ye teşekkür etti. Tonguç, “Bizler aynı amaç uğruna çalışan kardeşleriz. El ele vererek aşamayacağımız engel yok. İnşallah bu toplantıları belirli aralıklarda yaparak belediyelerimizin çalışmaları ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olup halkımıza aktarabileceğiz” diye konuştu.

*“YUNUSEMRENİN GELECEĞİNİ HAZIRLIYORUZ”*

Teşkilatlarla buluşmaya çok önem verdiğini belirten Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, amaçlarının şehrin geleceğini hazırlamak olduğunu belirtti. Başkan Çerçi konuşmasında, “Yunusemre Belediyesi olarak göreve geldiğimizden bu yana amacımız şehrimizin geleceğini hazırlamak. İlçemizde başlattığımız Kentsel Dönüşüm projelerimiz, Akgedik Yunuskent, Gürle OSB Kent toplu konut projeleriyle halkımızın güvenli ve modern konutlarda yaşamasını istiyoruz. Bunun yanında insanımıza dokunan projelere de önem veriyoruz. Yunusemre ilçesinin geleceğini hazırlamak, Manisa’nın sorunlarına çözüm üretebilmek için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir