PALABIYIK, “TÜM ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE, ŞÜKRANLA ANIYORUM”

AK Parti kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü ve Çanakkale Zaferi Yıldönümü vesilesiyle anma mesajı yayınladı.

 

Palabıyık mesajında; Çanakkale Zaferi, vatanı, dini, hürriyeti ve istikbali söz konusu olduğunda Türk Milleti’nin neleri göze alabileceğini, neleri başarabileceğini tüm dünyaya göstermiştir. Bu yönüyle Çanakkale, dün olduğu gibi bugün de, milletimiz, ülkemiz ve geleceğimiz üzerine plan kuranlar için hiçbir zaman unutmamaları gereken bir derstir.

 

Aziz milletimiz 15 Temmuz hain darbe girişimin de Tankların ve silahların karşısında hürriyetine ve bağımsızlığına göz dikenlere karşı ‘Tek Vatan, Tek Millet, Tek Devlet, Tek Bayrak’ ruhu ile dimdik durarak vatanına bağlılığını tüm dünyaya göstermiştir.  Atalarımızın bizlere emanet ettiği kutsal vatanımızı parçalamaya çalışan hiç bir şer odağına izin vermeyerek onların bu kutsal emanetini koruyacak ve aziz hatıralarını hep yaşatacağız.

 

Palabıyık Bu düşüncelerle, Çanakkale Zaferi’nin 104’üncü yıldönümünü kutluyor, 18 Mart Şehitler Günü’nde bu toprakları bize mukaddes bir vatan emanet eden tüm şehitlerimizi, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahramanlarımızı rahmetle, şükranla anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun dedi.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir