Bugun...BAŞKAN TOSUN İZMİR'DE

Tarih: 29-01-2018 06:06:56 + -
BAŞKAN TOSUN İZMİR'DE

İzmir’deki Hemşehri Derneklerine Sürpriz Ziyaret

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, İzmir’de faaliyet gösteren Konurcalılar Derneği ve Sandallılar Derneği’ne hafta sonu sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Dernek lokallerinde İzmir’de yaşayan Kulalılarla bir araya gelen Başkan Tosun, birlik beraberlik mesajı verdi.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, İzmir’de faaliyet gösteren Konurcalılar ve Sandallılar Derneklerini ziyaret etti. Dernek ziyaretlerinde Başkan Tosun’a, Manisa Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon İşleri Müdürü Faik Şentürk, Kula Belediye Meclis Üyeleri İlyas Macun ve Vedat Yılmaz katıldı. Dernek Başkanları ve üyelerinin bulunduğu samimi ve sıcak sohbetlerin yapıldığı ziyarette, Başkan Tosun, Konurca, Sandal ve Kula’nın tüm mahallelerinde şimdiye kadar yapılan ve yapılması düşünülen projeler hakkında dernek üyelerini bilgilendirdi. Kula Belediyesi’nin Kula ilçesinde yapmış oldukları çalışmalardan dolayı memnun olduklarını belirten dernek üyeleri, yapılan ziyaretten dolayı da Başkan Tosun’a ayrıca teşekkür etti. Dernek ziyaretlerinin ardından son olarak İzmir’de katıldığı Mustafa ve Büşra çiftinin düğünlerine katılan Başkan Tosun, genç çiftlerin mutluluklarını paylaştı.

Başkan Tosun; “Amacımız; Kula’ya Değer Katmak”

Kulalılarla her platformda bir araya gelerek Kula’yı ortak akılla yönetmeye gayret gösteren Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “Bugün İzmir’de bulunan hemşerilerimizle bir araya gelerek istişare etme fırsatı yakaladık. Sağ olsunlar bizi büyük bir sıcakkanlılık ve misafirperverlikle karşılayıp ağırladılar. Ziyarette Kulamızda yapmış olduğumuz ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgi vererek, derneklerimizin yapmış olduğu faaliyetler hakkında da bilgi alma imkanı bulduk. Öncellikle Kulalı hemşerilerimizin İzmir’de bizi temsil ettikleri ve amacı sosyal aktiviteleri ön plana çıkarıp, kültür, dayanışma ve beraberliği sağlamak gibi güzel amaca hizmet ettiklerinden dolayı teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
  • Osmanlı
    Osmanlı
  1. Osmanlı
VİDEO GALERİ
YUKARI