Bugun...CENGİZ ERGÜN MHP GENEL MERKEZİNDE

Tarih: 29-03-2018 15:08:55 Güncelleme: 29-03-2018 15:26:55 + -
 CENGİZ ERGÜN MHP GENEL MERKEZİNDE

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ankara temasları kapsamında MHP Genel Başkan Yardımcıları, Genel Sekreteri, Genel Sekreter Yardımcısı ve Kadın Kolları Genel Başkanı’nı ziyaret etti. Parti genel merkezinde sıcak bir şekilde karşılanan ve ağırlanan Başkan Ergün, Genel Merkez yöneticilerine gösterdikleri yakın ilgi nedeniyle teşekkür etti.

Manisa’da 28 Nisan’da gerçekleştirilecek olan toplu açılış ve temel atma törenlerine davet etmek amacıyla MHP Genel Merkezi’ni ziyaret eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldikten sonra genel başkan yardımcılarına nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Ergün, MHP Genel Başkan Yardımcıları İzzet Ulvi Yönter, Edip Semih Yalçın, Sadir Durmaz, Sefer Aycan, Yaşar Yıldırım, Kamil Aydın, Deniz Depboylu, Emin Haluk Ayhan, Feti Yıldız ve Celal Adan’ı makamlarında ziyaret ederek, 28 Nisan’daki açılışlara davet etti. Başkan Ergün’den övgü ile söz eden genel başkan yardımcıları, Milliyetçi Hareket Partisi belediyeciliğinin Manisa’da en iyi şekilde temsil edildiği yönünde ortak görüşte buluştular.

Çalışmalarını Anlattı
Genel başkan yardımcılarının ardından MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ve akabinde Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya’yı da ziyaret eden Başkan Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Son olarak MHP Kadın Kolları Genel Başkanı Nevin Taşlıçay’ı da ziyaret eden Başkan Ergün, Taşlıçay’a görevinde başarılar dileyerek hediye takdim etti. Başkan Ergün’e Genel Merkez temasları esnasında Genel Sekreter Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Genel Sekreter Yardımcıları Mustafa Genç, Yılmaz Gençoğlu, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Şehnaz Başaran, Ramazan Burak Aslay ve Mahmut Bilgen de eşlik etti.

Başkan Ergün’den Genel Merkez Yönetimine Teşekkür
Genel merkez temaslarını kurmaylarıyla birlikte parti genel merkez binası önünde hatıra fotoğrafı çektirerek noktalayan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, genel merkez yöneticilerine kendilerine yönelik sıcak karşılamaları ve yakın ilgilerinden dolayı teşekkürlerini sundu. Başkan Ergün, 28 Nisan’da gerçekleştirecekleri toplu açılış ve temel atma törenleriyle Manisa’da hizmet, birlik ve beraberlik noktasında önemli bir etkinliğe daha imza atacaklarının altını çizdi.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
  • Osmanlı
    Osmanlı
  1. Osmanlı
VİDEO GALERİ
YUKARI