Bugun...JEOPAR'IN GENÇLERİ HARİKA

Tarih: 02-01-2018 12:01:51 Güncelleme: 02-01-2018 12:32:51 + -
JEOPAR'IN GENÇLERİ HARİKA

Başkan Tosundan Geleceğin Efeleri’ne Ziyaret

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Jeopark Kula Belediyespor’un “Küçük Efelerini” Kula Belediyesi Spor Salonunda ziyaret etti.

Kula Belediyesince düzenlenen spor okulları kapsamında Jeopark Kula Belediyespor’un alt yapısını yetiştirmek üzere öğrencilere eğitim vermeye devam ediyor. Jeopark Kula Belediyespor’u daha güçlü temeller üzerine oturtmak ve deneyimli voleybolcular yetiştirmek amacıyla Kula Belediyesi tarafından spor okulları adı altında geleceğin sporcuları yetiştiriliyor. Başkan Tosun, öğrencilerin çalışmalarını izlemek üzere Jeopark Kula Belediyespor Kulüp Başkanı Vedat Yılmaz ile birlikte Kula Belediyesi Spor Salonuna ziyaret etti. Kısa bir süre öğrencilerin çalışmalarını izleyen Başkan Tosun ve Başkan Yılmaz öğrenciler ile sohbet ettikten sonra çalışmalar hakkında eğitmenlerden bilgi aldı. Düzenli ve azimle çalıştıklarını belirten voleybol eğitmeni Tarık Girgin, alt yapının hızlı bir şekilde yetiştiğini, öğrencilerin çok istekli ve yetenekli olduklarını söyledi. Böyle güzel imkanlarla çalışma ortamı sunan Başkan Tosun’a da öğrencileri ve kendi adına teşekkür etti.

Kulüp Başkanı Yılmaz; “Bize Daha Güçlü Yarınlar Sunacaklar”

Jeopark Kula Belediyespor Efeler Ligi gibi güçlü rakiplerin yer aldığı bir parkurda yarıştığını belirten Jeopark Kula Belediyespor Kulüp Başkanı Vedat Yılmaz yaptığı açıklamada, “Her maçı, Kula’yı ve Türkiye’nin ilk ve tek UNESCO sertifikalı Jeoparkı’nı tanıtmak için oynuyoruz. Takımımız göstermiş olduğu gayret ve çabalarla Efeler Ligi'ne yükseldi. İnşallah alttan gelen, azim ve kararlılıkla çalışan küçük efelerde eğitmenlerinin desteği ile kendilerini donanımlı ve yetenekli bir voleybolcu haline getirerek bize daha büyük galibiyetler yaşatacaklar. Böyle güzel çalışmaları öğrencilerimize ulaştıran başta Kula Belediye Başkanımız Hüseyin Tosun’a, öğrencilerimizin yetiştirilmesinde emeği olan eğitmenlerimize ve büyük çaba sarf ederek çalışan öğrencilerimize teşekkür ederim.” dedi.

Başkan Tosun; “İnşallah Öğrencilerimiz Güçlü Bir Takım Ruhu İle Yetişecek”

Öğrencilere çalışmalarında başarılar dileyen Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “Jeopark Kula Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nın alt yapısını sağlam temeller üzerine oturtmak için spor okulları adı altında başlattığımız çalışmalarla yetenekli ve deneyimli sporcular yetiştiriyoruz. Jeopark Kula Belediyespor Kulamızın tarihi ve doğa güzelliklerinin tanıtılması için önemli bir rol oynuyor. Bu açıdan takımımızın iyi bir şekilde yetiştirilip, donanımlı bir hale gelebilmesi için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Öğrencilerimizi ziyaret edip çalışmalarını izledik ve gördüm ki çok azimli ve başarılı bir çalışma sürdürüyorlar. İnşallah öğrencilerimiz güçlü bir takım ruhu ile yetişerek gelecek maçlarda bize başarılı galibiyetler getirecekler. Çalışmalarındaki gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SPOR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
  • Osmanlı
    Osmanlı
  1. Osmanlı
VİDEO GALERİ
YUKARI